Ошибка :

Показать отладочную информацию

Адбыўся Калядны флэшмоб #ЗАСПЯВАЙКАЛЯДКУ
Национальный центр художественного творчества детей и молодежи
Национальный центрхудожественного творчествадетей и молодежи

Адбыўся Калядны флэшмоб #ЗАСПЯВАЙКАЛЯДКУ

На працягу студзеня 2021 года ў рамках адкрытых міжрэгіянальных майстар-класаў педагогаў дадатковай адукацыі “Святочна-абрадавая культура беларусаў: традыцыі і сучаснасць” у сацыяльнай сетцы Instagram (акаунт methodnchtdm)  прайшоў калядны флэшмоб #ЗАСПЯВАЙКАЛЯДКУ.

У флэшмобе прынялі ўдзел 30 творчых калектываў з 26 устаноў адукацыі  розных рэгіёнаў краіны.

 Калядны флэшмоб #ЗАСПЯВАЙКАЛЯДКУ глядзі тут 

 

 УДЗЕЛЬНІКІ КАЛЯДНАГА ФЛЭШМОБА #ЗАСПЯВАЙКАЛЯДКУ

 

 

НЦМТДіМ 

 

заслужаны аматарскі калектыў Рэспублікі Беларусь узорны ансамбль песні і танца “Зорачка”

Навіцкая Ала Міхайлаўна, кіраўнік калектыву 

Нацыянальны цэнтр мастацкай творчасці дзяцей і моладзі

                                                                                                         спампаваць сертыфікат

 

 

БРЭСЦКАЯ ВОБЛАСЦЬ

 

узорны клуб аматараў фальклору “Катрынка”

Зайцава Алена Мікалаеўна, Краўчук Алена Мікалаеўна, Сафроненка Наталля Анатольеўна, педагогі дадатковай адукацыі

ДУА “Цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі г. Высокае”

                                                                                                        спампаваць сертыфікат

 

узорны фальклорны гурт “Ранічка”

Юдчыц Наталля Генрыхаўна, педагог дадатковай адукацыі

ДУА “Цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі г. Бярозы”

                                                                                                    спампаваць сертыфікат

 

фальклорны калектыў “Вытокі”

Бягеза Галіна Паўлаўна, педагог дадатковай адукацыі 

ДУА “Маларыцкі раённы цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі”

                                                                                                    спампаваць сертыфікат

 

 гурток “Домісолька”

Брыч Вольга Віктараўна, педагог дадатковай адукацыі

ДУА “Драгічынскі раённы цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі”

                                                                                                    спампаваць сертыфікат

 

вакальна-харавая група “Кудзелька”

Шэнь Ірына Мікалаеўна, педагог дадатковай адукацыі,

Селядцоў Віктар Іванавіч, акампаніятар 

ДУА “Кобрынскі раённы цэнтр дзіцячай творчасці”

                                                                                                      спампаваць сертыфікат

 

аб’яднанне па інтарэсах “Фальклорны”

Грыцук Таццяна Дзмітрыеўна, педагог дадатковай адукацыі

ДУА “Жабінкаўскі раённы цэнтр творчасці для дзяцей і моладзі”

                                                                                                       спампаваць сертыфікат

 

творчы калектыў

ДУА “Мілавідская сярэдняя школа” Баранавіцкага раёна

                                                                                                        спампаваць сертыфікат

 

аб’яднанне па інтарэсах “Купалінка”

Якоўчык Вольга Феадосьеўна, педагог дадатковай адукацыі

ДУА “Купяціцкая сярэдняя школа” Пінскага раёна

                                                                                                       спампаваць сертыфікат

 

узорны клуб аматараў фальклору “Гутаўцы”

Крэйдзіч Аляксандр Іванавіч, Лапека Наталля Міхайлаўна, педагогі дадатковай адукацыі

ДУА “Вучэбна-педагагічны комплекс Ліпнікская дзіцячы сад – сярэдняя школа імя М. М. Папова” Драгічынскага раёна

                                                                                                      спампаваць сертыфікат

 

творчы калектыў

Андрасюк Вольга Іванаўна, педагог дадатковай адукацыі

ДУА “Лагішынская сярэдняя школа” Пінскага раёна 

                                                                                                     спампаваць сертыфікат

 

аб’яднанне па інтарэсах юных экскурсаводаў “ГіД”

Верыч Жанна Мікалаеўна, метадыст, кіраўнік аб’яднання

ДУА “Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі” Пінскага раёна

                                                                                                     спампаваць сертыфікат

 

ВІЦЕБСКАЯ ВОБЛАСЦЬ

 

узорны фальклорны калектыў “Сявенька”

Шчэрбава Вольга Міхайлаўна, педагог дадатковай адукацыі,

Рыжыкава Марыя Мікалаеўна, акампаніятар

ДУА “Сярэдняя школа № 15 г. Барані” Аршанскага раёна

                                                                                                     спампаваць сертыфікат

 

фальклорны гурт “Ажыначкі”

Зачук Алена Георгіеўна, педагог дадатковай адукацыі

ДУДА “Палац дзяцей і моладзі г. Наваполацка”

                                                                                                   спампаваць сертыфікат

 

аб’яднанне па інтарэсах “Калейдаскоп гульняў”

творчы калектыў педагагічных работнікаў

ДУДА “Талачынскі раённы цэнтр дзяцей і моладзі”

______________________________________________ спампаваць сертыфікат

 

ГОМЕЛЬСКАЯ ВОБЛАСЦЬ

 

узорны ансамбль танца “Мілавіца”

Кабаева Людміла Аляксандраўна, педагог дадатковай адукацыі   

ДУА “Уваравіцкі цэнтр дзіцячай творчасці Буда-Кашалёўскага раёна” 

                                                                                                    спампаваць сертыфікат

 

вакальны ансамбль “Шчодрыца”

Цішкова Таццяна Генадзьеўна, педагог дадатковай адукацыі 

Усава Ірына Уладзіміраўна, акампаніятар

ДУА “Уваравіцкі цэнтр дзіцячай творчасці Буда-Кашалёўскага раёна” 

                                                                                                спампаваць сертыфікат


аб'яднанні по інтарэсах "Домісолька", "Лідар.by"

Вайлошнікава Кацярына Уладзіміраўна, педагог дадатковай адукацыі, 

Спарыш Уладзімір Мікалаевіч, метадыст, Сузько Святлана Валянцінаўна, загадчык аддзела

ДУА “Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі г. Калінкавічы”

                                                                                                    спампаваць сертыфікат

 

творчы калектыў

ДУА “Чырвоненская сярэдняя школа” Жыткавіцкага раёна

                                                                                                      спампаваць сертыфікат

 

 

ГРОДЗЕНСКАЯ ВОБЛАСЦЬ

 

аб’яднанне па інтарэсах “Літаратурна-публіцыстычны тэатр”

Лейко Галіна Віктараўна, педагог дадатковай адукацыі

УА “Гродзенскі дзяржаўны прафесійна-тэхнічны каледж бытавога абслугоўвання насельніцтва”

                                                                                                     спампаваць сертыфікат

 

МАГІЛЁЎСКАЯ ВОБЛАСЦЬ

 

фальклорны ансамбль “Карагод”

Меляшчова Алена Уладзіміраўна, педагог дадатковай адукацыі ДУДА “Абласны цэнтр творчасці”, г. Магілёў

                                                                                                         спампаваць сертыфікат

 

аб’яднанне па інтарэсах “Вясёлка”

Запалянская Наталля Алегаўна, педагог дадатковай адукацыі

ДУДА “Круглянскі раённы цэнтр творчасці дзяцей і моладзі «Вясёлка»

                                                                                                        спампаваць сертыфікат

 

г. МІНСК

 

“Парасткі” (сярэдняя група фальклорнага калектыву “Мілавіца”)

Снітко Марыя Васільеўна, Касцяневіч Надзея Уладзіміраўна, педагогі дадатковай адукацыі 

ДУА “Цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі “Ветразь” г. Мінска”

                                                                                                      спампаваць сертыфікат

 

“Журавінкі” (старэйшая група фальклорнага калектыву “Мілавіца”)

Снітко Марыя Васільеўна, Касцяневіч Надзея Уладзіміраўна, педагогі дадатковай адукацыі 

ДУА “Цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі “Ветразь” г. Мінска”

                                                                                                     спампаваць сертыфікат

 

сямейны клуб “Стрэчанне”

Снітко Марыя Васільеўна, Касцяневіч Надзея Уладзіміраўна, педагогі дадатковай адукацыі 

ДУА “Цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі “Ветразь” г. Мінска”

                                                                                                   спампаваць сертыфікат

 

аб’яднанне па інтарэсах “Скарбніца традыцый” 

Хамутова Ірына Вітальеўна, педагог дадатковай адукацыі

ДУА “Цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі “Ветразь” г. Мінска”

                                                                                                 спампаваць сертыфікат

 

узорны ансамбль народнай песні “Святкі” 

Рудкоўская Марына Іосіфаўна, педагог дадатковай адукацыі 

ДУА “Палац дзяцей і моладзі “Золак” г. Мінска

                                                                                               спампаваць сертыфікат

 

этнічны гурт “Арацэечка”

Бараноўская Эльвіра Сяргееўна, педагог дадатковай адукацыі ДУА “Цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі “АРТ” г. Мінска

                                                                                              спампаваць сертыфікат

 

узорны фальклорны ансамбль “Жарт”

Мелех Аляксандра Міхайлаўна, педагог дадатковай адукацыі ДУА “Цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі “Светач” г. Мінска”

                                                                                              спампаваць сертыфікат

 

вакальны ансамбль “Белыя крылы”

Монцік Наталля Віктараўна, педагог дадатковай адукацыі

ДУА “Цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі “Эўрыка” г. Мінска”

                                                                                             спампаваць сертыфікат

 

 

 

Аддзел навукова-метадычнага  і псіхолага-педагагічнага суправаджэння дадатковай адукацыі НЦМТДМ выказвае шчырую ўдзячнасць усім удзельнікам!

 

Яндекс.Метрика