Ошибка :

Показать отладочную информацию

СЕРТЫФІКАТЫ УДЗЕЛЬНІКАЎ III Рэспубліканскага педагагічнага форума “Фарміраванне этнакультурнага асяроддзя ва ўмовах дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі: педагагічны вопыт, выхаваўчыя практыкі”
Национальный центр художественного творчества детей и молодежи
Национальный центрхудожественного творчествадетей и молодежи

СЕРТЫФІКАТЫ УДЗЕЛЬНІКАЎ III Рэспубліканскага педагагічнага форума “Фарміраванне этнакультурнага асяроддзя ва ўмовах дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі: педагагічны вопыт, выхаваўчыя практыкі”

БРЭСЦКАЯ ВОБЛАСЦЬ

Вандзіч Алена Яўгеньеўна, дырэктар,

Давід-Гарадоцкі цэнтр дзіцячай творчасці

 

Шоўкавая Наталля Міхайлаўна, педагог дадатковай адукацыі, кіраўнік узорнай студыі выяўленчай і дэкаратыўна-прыкладной творчасці “Светлячок”, 

Цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі г. Бярозы 

 

Чубарава Таццяна Іванаўна, педагог дадатковай адукацыі, кіраўнік узорнай студыі выяўленчага мастацтва “Акварыум”,

Цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі г. Брэста

 

Дзяркач Таццяна Віктараўна, намеснік дырэктара,

Цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі г. Высокае

 

Зайцава Алена Мікалаеўна, кіраўнік узорнага клуба аматараў фальклору “Катрынка”,

Цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі г. Высокае

 

Краўчук Алена Мікалаеўна, кіраўнік узорнага клуба аматараў фальклору “Катрынка”,

Цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі г. Высокае

 

Дземенціюк Святлана Мікалаеўна, педагог дадатковай адукацыі,

Цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі г. Высокае

 

Зайцава Алена Мікалаеўна, Краўчук Алена Мікалаеўна, Сафроненка Наталля Анатольеўна, педагогі дадатковай адукацыі,

Цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі г. Высокае

 

Пунько Таццяна Уладзіміраўна, педагог дадатковай адукацыі,

Цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі г. Белаазёрска

 

Лёгкая Валянціна Мікалаеўна, педагог дадатковай адукацыі,

Столінскі раённы цэнтр дзіцячай творчасці

 

Ярмац Ала Мікалаеўна, настаўнік,

Завершская базавая школа імя М. К. Юскаўца

 

Арцёменка Ганна Аляксандраўна, настаўнік,

Перкавіцкая сярэдняя школа

 

Красоўская Анастасія Сяргееўна, настаўнік,

Сярэдняя школа № 1 г. Драгічына

 

 

ВІЦЕБСКАЯ ВОБЛАСЦЬ

Аваднёва Святлана Мікалаеўна, метадыст, Рудэнка Маргарыта Аляксандраўна, педагог дадатковай адукацыі, кіраўнік узорнай студыі-школы выяўленчага мастацтва “Парасткі”,

Віцебскі абласны палац дзяцей і моладзі

 

Іванова Юлія Уладзіміраўна, намеснік дырэктара,

Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі

 

Бабахіна Вераніка Аляксандраўна, загадчык кабінета,

Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі

 

Калтунова Таццяна Анатольеўна, загадчык аддзела,

Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі

 

Якаўлева Наталля Аляксандраўна, метадыст,

Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі

 

Марозава Анастасія Мікалаеўна, педагог дадатковай адукацыі,

Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі

 

Шаблінская Валянціна Анатольеўна, дырэктар,

Расонскі цэнтр дзяцей і моладзі

 

Баканоўская Таццяна Уладзіміраўна, намеснік дырэктара,

Аршанскі раённы цэнтр творчасці дзяцей і моладзі

 

Шчэрбава Вольга Міхайлаўна, Рыжыкава Марыя Мікалаеўна, настаўнікі,

Сярэдняя школа № 15 г. Барані

 

Харытонава Наталля Пятроўна, метадыст, Раманоўская Наталля Сяргееўна, педагог-арганізатар,

Віцебскі абласны палац дзяцей і моладзі

 

Пупкоўская Алеся Мікалаеўна, педагог дадатковай адукацыі,

Полацкі раённы цэнтр дзяцей і моладзі

 

Гарбаценкава Таццяна Віктараўна, метадыст,

Віцебскі абласны палац дзяцей і моладзі

 

Глот Аляксей Паўлавіч, педагог дадатковай адукацыі,

Цэнтр дзяцей і моладзі Віцебскага раёна

 

Траскоўская Антаніна Віктараўна, педагог дадатковай адукацыі,

Расонскі цэнтр дзяцей і моладзі

 

Бабянок Ганна Аляксандраўна, педагог дадатковай адукацыі,

Ушацкі раённы цэнтр дзяцей і моладзі

 

Майсеенак Ірына Леанідаўна, намеснік дырэктара,

Міёрскі раённы цэнтр дзяцей і моладзі

 

Чупрукова Таццяна Віктараўна, педагог дадатковай адукацыі,

Шумілінскі раённы цэнтр дзяцей і моладзі

 

Сцяпанава Раіса Сяргееўна, загадчык аддзела,

Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі

 

 

ГОМЕЛЬСКАЯ ВОБЛАСЦЬ

Ермачонак Вольга Аляксандраўна, загадчык сектара, Афанасьева Вікторыя Мікалаеўна, педагог дадатковай адукацыі,

Гомельскі дзяржаўны абласны Палац творчасці дзяцей і моладзі

 

Сазонава Аксана Васільеўна, педагог дадатковай адукацыі, кіраўнік народнай студыі дэкаратыўна-прыкладной творчасці,

Гомельскі дзяржаўны абласны Палац творчасці дзяцей і моладзі

 

Зыблева Ірына Барысаўна, дырэктар,

Уваравіцкі цэнтр дзіцячай творчасці Буда-Кашалёўскага раёна

 

Крыкун Святлана Віктараўна, загадчык аддзела,

Уваравіцкі цэнтр дзіцячай творчасці Буда-Кашалёўскага раёна

 

Кабаева Людміла Аляксандраўна, загадчык аддзела,

Уваравіцкі цэнтр дзіцячай творчасці Буда-Кашалёўскага раёна

 

Раманава Любоў Уладзіміраўна, педагог дадатковай адукацыі,

Рагачоўскі раённы цэнтр творчасці дзяцей і моладзі

 

Дворак Любоў Міхайлаўна, педагог дадатковай адукацыі,

Рэчыцкі цэнтр творчасці дзяцей і моладзі

 

Дульская Вольга Рыгораўна, педагог дадатковай адукацыі,

Кастрычніцкая раённая гімназія

 

Кажарская Марыанна Віктараўна, Жураўлёва Галіна Аляксандраўна, настаўнікі,

Сярэдняя школа № 28 г. Гомеля імя Э. В. Сярогіна

 

Гаркуша Наталля Аляксееўна, педагог дадатковай адукацыі,

Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі г. Калінкавічы

 

 

ГРОДЗЕНСКАЯ ВОБЛАСЦЬ

Крынская Святлана Вячаславаўна, намеснік дырэктара,

Навагрудскі раённы цэнтр творчасці дзяцей і моладзі

 

Круглаполава Святлана Міхайлаўна, педагог дадатковай адукацыі, Леанчук Вольга Аляксандраўна, загадчык аддзела, Ярашэвіч Маргарыта Аляксандраўна, інжынер-праграміст

Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі «Прамень» г. Гродна

 

Герасімчук Ганна Мікалаеўна, загадчык аддзела, Камінская Марына Аляксандраўна, кіраўнік узорнай студыі дэкаратыўна-прыкладной творчасці “Суквецце талентаў”,

Гродзенскі дзяржаўны абласны Палац творчасці дзяцей і моладзі

 

Балоцкая Таццяна Валер’еўна, намеснік дырэктара,

Ваўкавыскі цэнтр творчасці дзяцей і моладзі

 

Гасман Іна Васільеўна, педагог дадатковай адукацыі, кіраўнік узорнай студыі дэкаратыўна-прыкладной творчасці “Народная кераміка”, 

Навагрудскі раённы цэнтр творчасці дзяцей і моладзі

 

Валканоўская Люцыяна Эдуардаўна, кіраўнік музея,

Вучэбна-педагагічны комплекс Бакштаўскі дзіцячы сад – сярэдняя школа

 

Засімовіч Святлана Аляксандраўна, настаўнік, Кудзелька Яўгенія Анатольеўна, харэограф,

Сярэдняя школа № 3 г. Слоніма

 

Пятрухіна Нэлі Уладзіміраўна, педагог дадатковай адукацыі, 

Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі “Спектр” г. Гродна

 

Юневіч Вольга Аляксандраўна, загадчык аддзела,

Лідскі раённы цэнтр творчасці дзяцей і моладзі

 

 

МІНСКАЯ ВОБЛАСЦЬ

Гняўчынская Ларыса Мікалаеўна, кіраўнік народнай студыі “Мар’інка”, Лойка Іна Генадзьеўна, метадыст,

Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі “Світанак” Пухавіцкага раёна

 

Шэйка Вольга Валянцінаўна, метадыст, Дубовік Вольга Мікалаеўна, педагог дадатковай адукацыі,

Слуцкі цэнтр дзіцячай творчасці

 

Платонава Ірына Міхайлаўна, кіраўнік народнай студыі дэкаратыўна-прыкладной творчасці “Натхненне”, Платонава Іна Міхайлаўна, педагог дадатковай адукацыі,

Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі Барысаўскага раёна 

 

Харытончык Таццяна Францаўна, педагог дадатковай адукацыі,

Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі “Світанак” Пухавіцкага раёна

 

Хасяневіч Святлана Якаўлеўна, намеснік дырэктара, Жогаль Надзея Віктараўна, педагог дадатковай адукацыі, кіраўнік узорнай студыі выяўленчага мастацтва “Вулей”, 

Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі імя Хаіма Суціна г. п. Смілавічы

 

Дзядкова Людміла Мікалаеўна, педагог дадатковай адукацыі, кіраўнік узорнага калектыву мастацкай творчасці “Захапленне”,

Беларускамоўная гімназія № 2 г. Барысава

 

Перапечка Святлана Мікалаеўна, намеснік дырэктара,

Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі Салігорскага раёна

 

Дамалазава Ірына Міхайлаўна, загадчык аддзялення,

Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі Салігорскага раёна

 

Пратасеня Мікалай Аляксеевіч, педагог дадатковай адукацыі,

Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі Салігорскага раёна

 

Абрамовіч Антаніна Анатольеўна, настаўнік, музычны кіраўнік заслужанага аматарскага калектыву Рэспублікі Беларусь узорнага фальклорнага ансамбля “Берагіня”,

Мётчанскі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад – сярэдняя школа Барысаўскага раёна

 

Капуста Алена Георгіеўна, педагог дадатковай адукацыі,

Цэнтр дзіцячай творчасці Нясвіжскага раёна

 

Плашчынская Вера Дзмітрыеўна, культарганізатар,

Рудзенскі цэнтр творчасці дзяцей і моладзі “Вясёлка” Пухавіцкага раёна

 

Кучынская Валянціна Паўлаўна, педагог дадатковай адукацыі,

Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі Салігорскага раёна

 

Караленка Наталля Аляксандраўна, настаўнік,

Гімназія № 1 г. Жодзіна

 

Бярэзіна Наталія Канстанцінаўна, дырэктар, Емельянава Святлана Міхайлаўна, намеснік дырэктара,

Старадарожскі цэнтр дзіцячай творчасці “Святліца” імя І. Н. Стасевіча

 

Емельянава Святлана Міхайлаўна, намеснік дырэктара, Канаплянік Наталля Іванаўна, метадыст,

Старадарожскі цэнтр дзіцячай творчасці “Святліца” імя І. Н. Стасевіча

 

Канаплянік Наталля Іванаўна, метадыст, Поршнева Вольга Аляксандраўна, педагог дадатковай адукацыі,

Старадарожскі цэнтр дзіцячай творчасці “Святліца” імя І. Н. Стасевіча

 

Сыцько Кацярына Генадзьеўна, педагог дадатковай адукацыі,

Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі Капыльскага раёна

 

Дуброўская Ірына Эдуардаўна, педагог дадатковай адукацыі,

Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі Капыльскага раёна

 

Мацулька Вольга Андрэеўна, педагог дадатковай адукацыі,

Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі Смалявіцкага раёна

 

 

МАГІЛЁЎСКАЯ ВОБЛАСЦЬ

Старасценка Маргарыта Валер’еўна, педагог дадатковай адукацыі,

Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі “Агат” г. Магілёва

 

Меляшчова Алена Уладзіміраўна, педагог дадатковай адукацыі,

Магілёўскі абласны цэнтр творчасці

 

Аляксеенка Святлана Мікалаеўна, культарганізатар,

Клімавіцкі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі

 

Калпачова Святлана Уладзiміраўна, педагог-арганізатар,

Слаўгарадскі раённы цэнтр дзіцячай творчасці

 

Юшэвіч Ганна Віктараўна, педагог дадатковай адукацыі,

Горацкі цэнтр турызму, краязнаўства і экскурсій дзяцей і моладзі

 

Яжова Юлія Генадзьеўна, педагог дадатковай адукацыі,

Магілёўскі абласны цэнтр творчасці

 

Лапаціна Ірына Іванаўна, педагог дадатковай адукацыі,

Магілёўскі абласны цэнтр творчасці

 

Раманава Алена Віктараўна, педагог дадатковай адукацыі,

Цэнтр творчасці дзяцей і моладзі “Агат” г. Магілёва

 

Легушова Вольга Віктараўна, педагог дадатковай адукацыі,

Цэнтр творчасці “Эверэст” г. Магілёва

 

Ляднёва Анастасія Міхайлаўна, педагог дадатковай адукацыі,

Цэнтр творчасці “Эверэст” г. Магілёва

 

Рыжкова Лізавета Сяргееўна, педагог дадатковай адукацыі,

Цэнтр творчасці “Эверэст” г. Магілёва

 

Ругаль Марыя Аляксандраўна, педагог дадатковай адукацыі,

Шматпрофільны цэнтр “Ветразь” г. Бялынічы

 

Міхальчанка-Ганчарова Інеса Іванаўна, педагог дадатковай адукацыі,

Касцюковіцкі раённы цэнтр дзіцячай творчасці

 

 

г. МІНСК

Купрэйчык Таццяна Мікалаеўна, загадчык аддзялення,  

Цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі “Эўрыка” г. Мінска

 

Сіліч Настасся Анатольеўна, метадыст,

Цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі “Кантакт” г. Мінска

 

Пачыкоўская Аксана Леанідаўна, кіраўнік фальклорнага калектыву “Пралескі”,

Мінскі дзяржаўны палац дзяцей і моладзі

 

Барэйша Святлана Міхайлаўна, педагог дадатковай адукацыі, кіраўнік узорнай студыі “Пчолка”, Пруцік Юлія Пятроўна, метадыст,

Цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі “Эўрыка” г. Мінска

 

Пазнякова Валянціна Васільеўна, педагог дадатковай адукацыі, кіраўнік узорнай студыі саломапляцення і выцінанкі “Добры настрой”,

Сярэдняя школа № 3 г. Мінска

 

Грыцэнка Алена Іванаўна, намеснік дырэктара,

Цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі “Ветразь” г. Мінска

 

Касцяневіч Надзея Уладзіміраўна, загадчык аддзялення,

Цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі “Ветразь” г. Мінска

 

Чамецьева Святлана Аляксандраўна, педагог дадатковай адукацыі,

Цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі “Ветразь” г. Мінска

 

Навуменка Алена Анатольеўна, педагог дадатковай адукацыі,

Цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі “Маяк” г. Мінска

 

Анцілеўская Вераніка Альбертаўна, педагог дадатковай адукацыі, Румянцава Ірына Мікалаеўна, Багдасаран Анджаліка Рафікаўна, метадысты,

Цэнтр тэхнічнай і мастацкай творчасці дзяцей і моладзі Фрунзенскага раёна г. Мінска “Зорка”

 

Хоміч Надзея Іванаўна, педагог дадатковай адукацыі,

Цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі “Вікторыя” г. Мінска

 

Варакса Ганна Георгiеўна, педагог дадатковай адукацыі,

Цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі “АРТ” г. Мінска

 

Жук Аляксандра Вiктараўна, педагог дадатковай адукацыі, Праўдзiк Мiкалай Мiхайлавiч, акампаніятар,

Цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі “АРТ” г. Мінска

 

Педагагічны калектыў

Цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі “Эўрыка” г. Мінска

 

Дэйка Наталля Віктараўна, педагог дадатковай адукацыі,

Мінскі дзяржаўны палац дзяцей і моладзі

 

Кароль Алена Мікалаеўна, педагог дадатковай адукацыі,

Цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі “Светач” г. Мінска

 

Рубан Ніна Рыгораўна, педагог дадатковай адукацыі,

Палац дзяцей і моладзі “Золак” г. Мінска

 

Няфёдава Аксана Леанідаўна, педагог дадатковай адукацыі,

Палац дзяцей і моладзі “Арыён” г. Мінска

 

Чадовіч Людміла Уладзіміраўна, педагог дадатковай адукацыі,

Цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі “Ранак” г. Мінска

 

Лугаўская Вольга Уладзіміраўна, метадыст,

Цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі “Ранак” г. Мінска